قرص جوشان

مزایای استفاده از قرص جوشان

مزایای استفاده از قرص جوشان

مزایای استفاده از قرص جوشان

قرص ها یا پودر جوشانی که به خوبی طراحی شده اند می توانند اجازه دهند دوز زیادی از مواد در یک وعده مصرف شود. اسید غذایی ارگانیک با منبع کربنات ترکیب شده و نمک های اسید پتاسیم، سدیم، کلسیم یا منیزیم تشکیل شده است و محلول را با pH طبیعی بافر می کند، بنابراین برای معده بسیار راحت است. مطالعات بالینی انجام شده بر روی انواع محصولات جوشان نشان می دهد که مواد تشکیل دهنده در کمتر از 15 دقیقه به جریان خون نفوذ می کنند.

چرا قرص جوشان؟

محصولات جوشان یک سیستم تحویل منحصر به فرد و سودمند ارائه می دهند: 

موجود زیستی 

به راحتی در جریان خون جذب می شود

کاربردهای متعدد 

مکمل های غذایی، مواد مغذی، گیاهان دارویی، دارویی

دوستدار محیط زیست

در ساخت و تهیه قرص های جوشان و بسته بندی های آنها میزان کمتری پلاستیک نسبت به بسته بندی سایر مواد به کار می  رود.

قابل حمل

مصرف کنندگان می توانند آنها را به هر جایی ببرند (هواپیما! کمپینگ!کار! خانه!) و آنها را می توان با هر نوع منبع آبی مصرف کرد. 

1. جذب بهتر و سریعتر

در آب، سودا و آب میوه ها، قرص های جوشان یک محلول خوش طعم تولید می کنند. این به دلیل اسیدهای میوه ای آلی موجود در قرص ها است. در قرص های جامد متداول، ترکیبات به آرامی در معده حل می شوند پ، که اغلب باعث تاخیر یا کاهش جذب می شود. با قرص های جوشان حل شده در مایع، مواد به سرعت، به طور کامل و یکنواخت جذب می شوند.

2. سازگاری بهینه

پس از بلع، قرص ها یا کپسول های جامد معمولی به معده منتقل می شوند و در آنجا به تدریج حل می شوند. زمان عبور در افراد مختلف بسته به عوامل آناتومیکی و فیزیولوژیکی متفاوت است. در صورت گذشت زمان بیشتر، فرم های دوز جامد می توانند تا حدی حل شوند و این ممکن است باعث تحریک غشاهای مخاطی شود. با یک قرص جوشان محلول، مواد به طور مساوی در محلول توزیع می شوند، به طوری که غلظت های محلی و زیاد نمی توانند رخ دهند. محلول قرص جوشان حاوی نسبت متعادل اسیدها و کربنات ها است. این تعادل را بافر می نامند.

3. افزایش مصرف مایعات

مصرف مایعات روزانه باید در بزرگسالان 1.5 – 2 لیتر باشد. قرص های جوشان هم ارزش غذایی مورد نظر و هم مایعات اضافی را تأمین می کنند. و با افزایش مصرف مورد نیاز در هنگام از دست دادن مایعات بیش از حد ناشی از حوادثی مانند فعالیت بدنی شدید، اسهال یا گرمای زیاد در تابستان، مصرف قرص های جوشان محلول از مایعات روزانه پشتیبانی می کند.

4. مزایا در صورت بروز مشکلات بلع

بسیاری از افراد در بلعیدن قرص یا کپسول جامد مشکل دارند. قرص های جوشان گزینه خوبی برای این جمعیت است.

5. رسیدگی و اندازه گیری ساده در دوزهای دقیق

قرص های جوشان را می توان به سادگی در یک لیوان آب، سودا یا آب میوه حل کرد – و پس از مدت کوتاهی یک محلول خوش طعم برای نوشیدن آماده است. این یک مزیت بزرگ نسبت به محلول در گرانول یا پودر است. ابتدا گرانول و پودرهای فوری باید اندازه گیری شوند، سپس چندین بار در لیوان هم بزنید تا یک محلول یکنواخت بدست آید. با استفاده از قرص های جوشان، دوز استاندارد شده و مقدار مایع آن متغیر است و اجازه می دهد تا مزه مطابق با اولویت های فردی تنظیم شود.

در این قسمت میتوانید مکمل های قرص جوشان را ببینید و مطابق با نیاز خود محصول مناسب رو انتخاب کنید.چنانچه محصول مورد نظرتان در این قسمت نبود میتوانید با سفارش گذاری در واتس آپ محصول مورد نظر را با تخفیف ده درصدی و ارسال رایگان دریافت نمایید.

تیم پشتیبانی و مشاوره پزشکی ویتامین کده آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما هستند.با ما تماس بگیرید​.

 021-65231600 

09194117388  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *