دسته‌بندی نشده

نحوه مصرف محلول استحکام بخش ناخن هیدرودرم

نحوه مصرف محلول استحکام بخش ناخن هیدرودرم

محلول استحکام بخش ناخن هیدرودرم

محلول استحکام بخش ناخن هیدرودرم باعث مقاومت و انعطاف پذیری ناخن میشود و باعث بهبود رشد ناخن می‌شود. این محلول یک لایه محافظتی روی ناخن ایجاد میکند و به ترمیم ناخن‌های شکننده نیز کمک می‌کند. این محلول منشا گیاهی دارد و با داشتن عصاره آلوئه ورا سبب افزایش تکثیر سلول‌های اپیدرم میشود.

ویژگی های محلول استحکام بخش ناخن هیدرودرم باعث التیام پوست اطراف ناخن


افزایش استحکام ناخن

انعطاف پذیری ناخن

بهبود در روند رشد طبیعی ناخن

جلوگیری از شکنندگی ناخن

رطوبت رسانی به ناخن

عصاره کالاندولا در محلول استحکام بخش ناخن هیدرودرم

محلول استحکام بخش ناخن هیدرودرم حاوی عصاره کالاندولا میباشد که حاوی مقدار زیادی کاروتنوئیدها است که این ترکیبات قابلیت تبدیل شدن به ویتامین A را دارند. کاروتنوئیدها یک آنتی اکسیدان قوی هستند که خاصیت ضد قارچی و ضد عفونی کننده قوی نیز دارا هستند و از بیماری‌های قارچی ناخن هم جلوگیری می‌کنند.

نحوه مصرف محلول استحکام بخش ناخن هیدرودرم

برای استفاده این محصول ابتدا ناخن باید تمیز باشد ولاک و برق ناخن نداشته باشد و سطح ناخن‌ها را کاملا تمیز کنید سپس با استفاده از یک برس، تمامی ناخن‌ها را با یک لایه نازک از محلول استحکام بخش هیدرودرم بپوشانید. یک دقیقه صبر کنید تا محلول روی ناخن کاملا خشک شود. ویژگی جالب این محصول این است که در صورت تمایل می‌توانید از لاک ناخن روی محلول استفاده کنید. شما میتوانید محلول استحکام بخش ناخن هیدرودرم را روزانه در دو نوبت شب و صبح استفاده کنید.

در این قسمت شما میتونید محصولات مراقبتی ناخن رو مشاهده و خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *