دسته‌بندی نشده

اثرات درمانی کپسول روغن گل مغربی پریموژل

اثرات درمانی کپسول روغن گل مغربی پریموژل

کپسول روغن گل مغربی پریموژل

روغن گل مغربی سرشار از اسیدهای چرب ضروری است که جزو اسیدهای امگا 6 محسوب میشود. هر کپسول روغن گل مغربی پریموژل حاوی یک گرم روغن گل مغربی است که خاصیت انتی اکسیدانی  دارد و در بیماری های التهابی, بالا بودن کلسترول خون, اختلالات عصبی ناشی از دیابت, فشار خون بالا, سندروم روده تحریک پذیر و کنترل علایم نامطلوب سندروم پیش از قاعدگی موثر است.

اثرات درمانی کپسول روغن گل مغربی پریموژل

کپسول روغن گل مغربی پریموژل با دارا بودن اثرات آنتی اکسیدانی , موثر در حذف رادیکالهای آزاد در بدن و پیشگیری از بروز انواع سرطانها مانند سرطان سینه میباشد. این کپسول برای کنترل و بهبود علایم فیزیکی و فیزیولوژیکی سندروم پیش قاعدگی در بانوان بسیار مفید است که حتما باید زیر نظر پزشک مصرف کنید و از استفاده خودسرانه بپرهیزید.

از این کپسول برای درمان علایم بیماری پوستی اگزمای آتوپیک استفاده میشود و همچنین روغن گل مغربی در موارد متعددی مانند نورودرماتیت، بیش فعالی کودکان، ‌اختلالات قاعدگی، گر گرفتگی بانوان در شروع دوران یائسگی، افزایش فشار خون، مسمومیت قاعدگی ، تشکیل لخته در عروق، بیماریهای اتوایمیون مانند مالتیپل اسکلروزیس و بیماری رینود تجویز می‌شود.

ترکیبات کپسول روغن گل مغربی پریموژل

گل مغربی, گاما لینولئیک اسید و آلفا لینولئیک اسید از مواد تشکیل دهنده این کپسول است که 2 بار در روز هر بار 1 تا 2 عدد کپسول مصرف شود که حتما باید زیر نظر پزشک باشد.

نکات استفاده از کپسول روغن گل مغربی پریموژل

کپسول های روغن گل مغربی را همراه غذا و با یک لیوان آب مصرف کنید.
اگر یک نوبت از دارو را فراموش کردید به محض به یادآوری آن را مصرف کنید ولی اگر تقریبا زمان مصرف نوبت بعدی فرا رسیده باشد دوز تجویز شده را مصرف کرده و از دو برابر کردن مقدارمصرف خودداری کنید.
کپسول‌های روغن گل مغربی پریموژل  را در دمای کمتر از 25 درجه سانتیگراد نگهداری کنید.
این محصول را سر زمان مشخص شده مصرف کنید و دوره درمان را کامل کنید.
دور از نور و رطوبت نگهداری کنید.
در مورد استفاده از این دارو حتما با پزشک خود مشورت کنید.

شما در این قسمت میتونید بهترین مکمل های روغن گل مغربی رو مشاهده کنید و طبق نیاز خود خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *